svenska english
    • Dan Augustini
    • Försäljningschef

    • Produktspecialist:
      Elektro-optiska testsystem

    • Tel: 0490 25 85 70
    • Mobil: 070 557 85 70
    • E-post: dan.augustini@pentronic.se
    • Karoline Haneck
    • Försäljningsingenjör / Innesäljare

    • Tjänstgör för närvarande på
      annan avdelning

    • Tel: 0490 25 85 23
    • Mobil: 073 325 85 23
    • E-post: karoline.haneck@pentronic.se
    • Jonas Bertilsson
    • Försäljningsingenjör / Utesäljare

    • Branschspecialist:
      Stål, metall & värmebehandling

      Produktspecialist:
      Resande loggrar,
      kalibreringsutrustning

    • Tel: 0490 25 85 51
    • Mobil: 070 542 79 97
    • E-post: jonas.bertilsson@pentronic.se
    • Michael Steiner
    • Försäljningsingenjör /
      Key Account Manager

    • Branschspecialist:
      Livsmedels- och läkemedelsindustri
      Fordon och motorer

      Produktspecialist:
      IR-pyrometri

    • Tel: 0490 25 85 07
    • Mobil: 070 352 54 51
    • E-post: michael.steiner@pentronic.se
    • Per Bäckström
    • Försäljningsingenjör / Teknisk support

    • Produktspecialist:
      Instrument som transmittrar,
      loggrar, fukthalts- och
      tjockleksmätare, flödesmätare,
      Gedevelop glasflödesmätare

    • Tel: 0490 25 85 52
    • Mobil: 070 543 02 84
    • E-post: per.backstrom@pentronic.se
    • Boije Fridell
    • Försäljningsingenjör / Innesäljledare

    • Branschspecialist:
      Kraftgenerering

    • Tel: 0490 25 85 03
    • Mobil: 070 561 00 46
    • E-post: boije.fridell@pentronic.se
    • Christophe Zaninotti
    • Försäljningsingenjör / Utesäljare

    • Branschspecialist:
      Värmeverk

    • Tel: 0490 25 85 18
    • Mobil: 070 441 60 07
    • E-post: christophe.zaninotti@pentronic.se
    • Morgan Norring
    • Försäljningsingenjör /
      Key Account Manager

    • Branschspecialist:
      Stål, metall & värmebehandling

      Produktspecialist:
      Kalibrering, hög-temperaturgivare

    • Mobil: 070 255 83 63
    • E-post: morgan.norring@pentronic.se

Se även